Prodej dílů

Originální náhradní díly

Dodáváme náhradní díly pro užitková vozidla od osvědčených výrobců WABCO, KNORR-BREMSE a HALDEX. Když už díl vyměnit, tak jedině za originál.

Prodej náhradních dílů

Díly pro prvovýrobu

Základem každého nákladního automobilu a kamionu jsou spolehlivé a odolné díly. Produkty značky WABCO jsou zárukou skutečně vysoké kvality.

Prodej dílů pro prvovýrobu

Diagnostické soupravy

Mějte neustále přehled o stavu svého vozidla. Diagnostické soupravy WABCO-WÜRTH vám ušetří spoustu případných potíží a komplikací.

Prodej diagnostických souprav

Odborné poradenství

Předprodejní servis

Ještě před tím, než si u nás pořídíte potřebné díly, můžete využít náš předprodejní servis. Naši odborní poradci jsou vám k službám.

Chci předprodejní servis

Poprodejní servis

Nakoupili jste u nás autodíl a potřebujete pomoct? Neváhejte a obraťte se na nás. Všem našim zákazníkům zaručujeme profesionální poprodejní servis.

Chci poprodejní servis

Školení

Díky školením WABCO se jednoduše stanete profesionálem v diagnostikování a odstraňování problémů nejenom v oblasti brzdových systémů.

Chci školení

Servisní činnost

Diagnostika u zákazníka

Našim zákazníkům poskytujeme co největší komfort. Zajistíme servis přímo u vás, ve vaší firmě. Naši technici přijedou přímo za vámi.

Poptat diagnostiku

Oprava v partnerském servisu

Spolupracujeme se servisními středisky, která splňují přísná kritéria a jsou certifikovány firmou WABCO. Využijte profesionály, kterým důvěřujeme.

Poptat servis

Zajištění dílu

S námi máte jistotu, že dostanete přesně ty díly, které potřebujete. Dejte přednost při nákupu autodílů poradenství autorizovaného dodavatele WABCO.

Poptat zajištění dílu

Spolehlivá logistika

Expresní doprava do 24 hodin

Veškeré zboží, které máme skladem, vám doručíme do jednoho pracovního dne od objednávky. Víme totiž, jak je pro vás rychlá a spolehlivá doprava důležitá. Na přání Vám v řádu dnů až týdnů zajistíme jakýkoli díl z aktuálního katalogu výrobce.

Smluvní dopravce

Pro dodávky autodílů využíváme služeb prověřených dopravců. Při objednávce ve všední den do 15 hod. vám zásilku následující pracovní den doručí Česká pošta bez dalšího příplatku. Díly z externích německých skladů pak do 24 hodin expeduje společnost UPS.

ČD Kurýr

Zajistíme vám přepravu vašich zásilek službou ČD Kurýr. Výhodou distribuce vlaky Českých drah je jednotná cena bez ohledu na vzdálenost a garantovaný čas dodání do místa určení. Vybrat si můžete z 65 železničních stanic po celé České republice.